Kolekce K011Kartell/Prestigio

Sanitární keramika

Cena bez DPH Cena s DPH
Mísa umyvadlová bez otvoru 75x35cm Laufen bílá ks
Cena bez DPH
12 254,00
Cena s DPH
14 827,00

Baterie

Cena bez DPH Cena s DPH
Baterie umyvadlová stojánková páková bez výpusti Laufen chrom ks
Cena bez DPH
6 800,00
Cena s DPH
8 228,00

Nábytek

Cena bez DPH Cena s DPH
Nábytek deska s výřezem vlevo pro umyvadlovou mísu 8.1233.2 1290x460x12 mm Laufen bílá lesk ks
Cena bez DPH
29 129,00
Cena s DPH
35 246,00
Nábytek ostatní zásuvkový díl s horní částí 45,5x59,8x41x3 cm Laufen bílá lesk ks
Cena bez DPH
13 593,00
Cena s DPH
16 448,00
Nábytek zrcadlo bez osvětlení 78x78 cm Laufen chrom ks
Cena bez DPH
18 270,00
Cena s DPH
22 107,00

Obklady a dlažba

Cena bez DPH Cena s DPH
Dlažba Statuario Lucido 75x150cm Refin bílá m2
Cena bez DPH
2 834,38
Cena s DPH
3 430,00

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom