2024

2023

V koupelnových studiích Premium se prezentují firmy, které jsou originální designem, kreativitou, neotřelostí, nebo třeba použitými materiály. Patří k nim i italská společnost INDA. Její historie se začala psát rokem 1944 v Caravate a sdružuje 3 divize, díky kterým nabízí široké spektrum koupelnového vybavení. Od doplňků, přes nábytek, až po sprchové zástěny. Klienti si mohou vybrat z vysoké variability v rámci forem, materiálů i barev.

 

Pokud by se mezi širokou veřejností dělal průzkum s otázkou, kde si lidé doma nejraději zpívají, bezpochyby by zvítězila koupelna. Možná kvůli akustice, možná intimitě, protože do koupelny občas unikáme před ostatními členy rodiny a přejeme si být alespoň chvilku sami. Koupelna je tak místem nejen očisty, ale i odpočinku a relaxace. K relaxaci se pak hodí i relaxační hudba a nejen ta.

Pokračovat ve čtení

Dávno už neplatí, že radiátor musí být jen bílá, i když je to nejčastější a ten koupelnový pochromovaný. Barevný radiátor mistrně dotváří interiér, ale zároveň dokáže být jeho středobodem, nebo ho doplní, zvýrazní, stylizuje. Dokonalé začlenění radiátorů do koupelen a obytných prostor nyní nabízí nová paleta barev od švýcarského výrobce Zehnder. Při jejich vývoji byly zohledněny dlouhodobé trendy v oblastech architektury a interiérového designu.

Jednička na trhu s vysoce kvalitní koupelnovou keramikou, to jsou italské výrobní závody Cooperativa Ceramica d‘Imola, známé svým výkonným technickým a estetickým řešením. Je to přední italský výrobce pevně zaměřený na budoucnost, schopný předvídat trendy na trhu i dnešní životní potřeby.

Rozhodli jste se pro pořízení hydromasážní vany? Nyní je správný čas, protože za výhodnější cenu pořídíte domácí wellness od firmy Jacuzzi, která dala název tomuto segmentu. Dnes už je vířivá vana spíše takový minibazén s řadou trysek, technických předností a moderní technologie. Vířivka by měly být srdcem domácího wellness.

Málokterá žena v domácnosti si uvědomí, kolik času stráví tím, než se jí ohřeje voda. Například při vaření kávy stačíte připravit nejenom obsah, ale leckdy i umýt část nádobí, nebo něco uklidit. Delší čas potřebujete pak na těstoviny či další pochutiny. Pomocí jediného produktu nyní ušetříte drahocenný čas i energii. Má jméno GROHE Red. Podobné je to i s GROHE Blue Home, chytrým zařízením, které se postará o Váš pitný režim.

Odborníci zastávají názor, že modul tvoří koupelnu. Nelze s tímto názorem polemizovat, pokud Vás zaujme sanitární modul Geberit Monolith. Vyniká neotřelým výrazným gesignem, kvalitou materiálů a především funkcemi. Bezvadně fungující technologie německého výrobce Geberit jsou zárukou dobré investice.

2022

Málokterá žena v domácnosti si uvědomí, kolik času stráví tím, než se jí ohřeje voda. Například při vaření kávy stačíte připravit nejenom obsah, ale leckdy i umýt část nádobí, nebo něco uklidit. Delší čas potřebujete pak na těstoviny či další pochutiny. Pomocí jediného produktu nyní ušetříte drahocenný čas i energii. Má jméno GROHE Red. Podobné je to i s GROHE Blue Home, chytrým zařízením, které se postará o Váš pitný režim.

Pokračovat ve čtení

Člověk potřebuje symetrii a leckdy odmítá svévolnost v designu. To je názor autora řady produktů, se kterými se setkáváme u německé společnosti Bette. Série Shape Lux, která je od základu ovlivněna přísnou symetrií, se stává součástí pražského showroomu konceptu Ptáček Premium. Design novinky je plynulý a přirozený. Vychází z přirozeného základního tvaru a extrémně jemných vnějších okrajů. Velkorysý vnitřek van i umyvadel je až technicky dokonalý. Elegantní tvary vyniknou v jakémkoli prostředí.

S výraznou elegancí, kreativitou a originalitou italského výrobce Inda jste se možná setkali v některém hotelu. Stejné výrobky koupelnové doplňky mohou být funkční ozdobou i Vaší koupelny. Inda vznikla roku 1944 a hned od začátku vyráběla koupelnové doplňky z mosazi. Postupně přibyly sprchové kouty, koupelnový nábytek a zrcadla. Nyní patří mezi přední evropské producenty koupelnových doplňků.

Každý má představu o relaxaci a odpočinku odlišnou. Bezpochyby se ale shodneme, že k relaxaci patří koupel, bublinky, a to jak ve vodě, tak ve sklence s perlivým mokem a jahodou. Třeba i s pohledem na noční oblohu s někým blízkým. Relaxace, v této podobě, nese název Jacuzzi. Výrobce má s výrobou inovativních vířivých van a zařízení pro hydroterapii více než 50 let zkušeností. Budete mít jistotu, že si vychutnáváte báječnou relaxaci každý den s těmi nejlepšími výrobky v této oblasti.

Je velké umění vyrobit velké obklady a dlažby s minimální tloušťkou. Pro italskou společnost Laminam to byla výzva a zároveň cíl už při založení firmy v začátkem 21.století. Cíl byl naplněn bezezbytku, a proto dnes můžete koupit keramickou desku až do velikosti 3 240 mm, která má necelé dva centimetry.

V dnešní době je moderní design na čele zájmu zákazníků. Hledají nadčasové tvary, stejně jako kvalitní materiály, zajímavé povrchové úpravy a další hodnoty, které vyniknou v budoucí koupelně. Umyvadlo není jen místem, do kterého teče voda, může být designovým prvkem a tím ozdobou celé koupelny. Nejméně dvakrát denně k němu každý z nás přistupuje a těšíme se z jeho krásy, funkčnosti, tvaru. Tyto pocity ve Vás vzbudí nová série Collaro od německého výrobce Villeroy&Boch. Má mnoho předností. Posuďte sami.

Od roku 1912 si japonská společnost TOTO vydobyla nezastupitelné místo v oblasti výroby sanity jak v zemi vycházejícího slunce, tak na mezinárodním poli. Klade důraz na nejvyšší kvalitu zpracování, moderní design, čistící a mycí funkce, ekologii výroby a další oblasti.

2021

Jako přední výrobce v prémiovém segmentu představuje Dornbracht jedničku ve svém oboru na evropském trhu. Zákazníci již déle než šest desetiletí spojují tuto značku s prokazatelnou kvalitou a exkluzivitou. Dornbracht má ale ambice v mnohem širším kontextu.

Pokračovat ve čtení

Pokud z WC chcete vytvořit plně funkční a nadstandardní bidet, mistrně vám pomůže Duravit SensoWash ® Slim. Získáte komfort a čistotu po každém použití toalety. Díky své konstrukci a kvalitě je použitelný ve veřejném sektoru, například v hotelech. SensoWash® Slim je sladěn s designem WC různých sérií Duravit.

Známý italský návrhář je dnes podepsán nejenom pod módními oděvy a doplňky ale s jeho jménem se setkáváme nezřídka také u bytových doplňků a v posledních dvou desetiletích i u obkladů a dlažeb.

„Naším přáním je, aby showroom Ptáček Premium bylo místo, kde získáte představu o dokonalé koupelně.“ Takový byl náš záměr při budování koupelnových studií s novým konceptem, jež vznikla v roce 2009 v Praze (následně i v Brně). Trendy jdou stále dopředu, a je nutné přinášet aktuální designové kousky, proto bylo zapotřebí obléknout studiu Premium zcela nový kabát. Ten zajistila rozsáhlá rekonstrukce, kterou jsme nyní dokončili.

2020

Když se první sluneční paprsky ráno dotýkají křídy a vápencových útesů na pobřeží Severního a Baltského moře, probouzí se fascinující svět barev vycházející z jemných béžových a teplých šedých tónů, které mění své odstíny od světlých k tmavým.

Portfolio výrobků naší privátní značky rozšiřujeme o sérii KOHLER Terrace. Lehce futuristický, dokonalý design předního světové výrobce sanitrání keramiky.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom