Antao - v souznění s přírodou

Nová kolekce Villeroy & Boch Antao vyzařuje téměř magickou energii, kterou cítíme, pokud jsme v kontaktu s přírodou. Otisk přírody je i v tvarech jednotlivách výrobků.

Procházka lesem nebo po pláži nám přináší výjimečný pocit souznění s přírodou. Naše mysl se vyčistí a vidíme věci z jiné perspektivy. Příroda nám nabízí zdroj energie a útočiště v jednom. Toto se přeneslo i do nové kolekce Antao. Ta vyzařuje téměř magickou energii, kterou do ní firma vložila. Styl designu byl inspirován kapkou rosy na listu. Charakteristickým znakem jsou jemné asymetrické křivky, díky kterým pak koupelna působí harmonicky a klidně.

To nejlepší z kolekce
„Umyvadlo jako designový bod koupelny“, taková výzva stála před autory kolekce. A tak „modelovali“ podle bohaté přírodní rozmanitosti, a právě proto má každá velikost umyvadla svůj vlastní charakteristický tvar, který je inspirován kapkou rosy. Další individualitu nabízí čtyři přírodní barvy.

K dispozici jsou umyvadla na desku i na stěnu, každé ve třech různých velikostech. Společným rysem je jemný design, ale zároveň i robustní zpracování. Tajemství puristického a elegantního vzhledu umyvadla Antao je materiál TitanCeram, který umožňuje vytvořit velmi jemným okraj. Proto je tak výjimečný.

Stejně tak i nábytek musí být v souznění s přírodou, proto se zde snoubí směs masivního dřeva, kamene a lakovaných povrchů. Charakteristický je zaoblenými rohy a hranami, čímž působí velmi harmonicky. K dispozici je v různých konfiguracích zásuvek a variantách povrchu i velikostech. Mechanismus push-to-open eliminuje potřebu rukojetí. K dispozici je osvětlení zásuvky pro lepší přehled o tom, co je uvnitř.

Také vana byla ergonomicky tvarovaná pro čistou relaxaci. Každá koupel se tak stává komfortním relaxačním zážitkem. „Jako oblázek v korytě řeky, který jako by byl vyhlazen k dokonalosti působením vody,“ popisují tvar vany autoři. Vana je vyrobena z pevného a velmi příjemného Quarylu®. Opatřena je skrytým přepadem ViFlow či s funkcí push-to-open. Na zakázku je možná integrace SilentFlow do dna vany pro tiché napouštění.

Součástí série jsou dále armatury, toalety a v neposlední řadě designové zrcadlo, které může být i součástí inteligentní domácnosti. Nastavit si můžete intenzitu světla, jeho barvu či pozvolné stmívání.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom