Dokonale vyvážený design z dílny německého Duravitu

Vynikající design koupelnové kolekce Zencha od Sebastiana Herknera byl inspirován tradičními japonskými rituály a řemeslnou zručností. Kombinuje neobvyklá umyvadla na desku s minimalistickým nábytkem. Zencha je druh japonského zeleného čaje, odtud tedy japonská inspirace.

Nejnápadnějším rysem umyvadel a vany je zaoblený tvar, který se otevírá do ladného - ven zahnutého okraje. Dvoustěnné sanitární vybavení vyrobené z DuraCeram® a DuraSolid® jsou kombinovány s modulárním, geometrickým koupelnovým nábytkem s elegantním rámem. Nábytek je vyroben z materiálů jako je dřevo a strukturované sklo a nabízí nejen dostatek úložného prostoru, ale je také mimořádně příjemný na dotek. Už při samotném koupání ve vaně, získává uživatel pocit pobytu v bazénu.

„Vždy jsem chtěl vyvinout koupelnovou sérii pro Duravit,“ řekl designér Sebastian Herkner z Offenbachu. Nyní může zaujmout své místo v seznamu renomovaných návrhářů, jako jsou Philippe Starck a Cecilie Manz a dalších kteří navrhli kolekce pro významného německého výrobce. Nyní se připravuje expozice série Zencha i v našem premiovém koupelnovém studiu v Praze.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom