Dornbracht Sensory Sky přináší sprchování inspirované přírodou

Jen obtížně jste si doposud mohli ve Vaší koupelně vyzkoušet jaká je mlha na dotek, jak voní déšť, popřípadě okusit teplý letní déšť, kdykoli se Vám zachce. Se SENSORY SKY  to vše budete mít stále na dosah. Sprchování dostává nový rozměr a budete ho vnímat všemi smysly.

 

Společnost Dombracht se nechala inspirovat přírodními úkazy. Proto nyní sprchování může přinášet podobné zážitky, jako je pobyt v přírodě s očistným deštěm. Z Vaší koupelny se v mžiku přenesete do přírody. Se SENSORY SKY získáte jedinečný zážitek, který osloví všechny smysly. Různé druhy deště, mlha, světlo a vůně vytvářejí ve vzájemné souhře složité celky, které jsou inspirovány počasím a přírodou. Hru barev, deště a vůní si ovládáte prostřednictvím chytrých technologií. Stačí k tomu digitální SMART TOOLS Dornbracht. Regulace, obsluha a programování je pak velmi snadné a pohodlné.

SENSORY SKY nabízí výběr ze tří nastavitelných sprchovacích choreografií, a to reADJUST, která Vám zbystří smysly, protože přináší mlhu, teplý déšť a příjemnou vůni suché lesní půdy. Můžete si následně spustit reLEASE, očišťuje a osvobozuje jako intenzivní letní déšť za doprovodu vůně připomínající tropické kraje. Do třetice je nastavitelný reJOICE, ten chrání, objímá a stabilizuje. SENSORY SKY je vybaven moderní inovativní světelnou technologií. Světelný zdroj Power-Multichip-RGBW umožňuje sofistikované ovládání jednotlivých barevných kanálů, míchání barev v rámci celé barevné škály a plynulé nastavení bílého světla v rozsahu od 2 000 do 10 000 kelvinů. Díky LED technologii se budou kapky vody třpytit ve všech barvách duhy.

 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom