Geberit Monolith Plus se stane zářivou hvězdou vaší koupelny

Odborníci zastávají názor, že modul tvoří koupelnu. Nelze s tímto názorem polemizovat, pokud Vás zaujme sanitární modul Geberit Monolith. Vyniká neotřelým výrazným gesignem, kvalitou materiálů a především funkcemi. Bezvadně fungující technologie německého výrobce Geberit jsou zárukou dobré investice.

Pokud uvažujete o novém splachovacím mogulu k jakékoli toaletě, ale i bidetu či umyvadlu, zanechte dalšího hledání. Právě jste ho našli. Nese jméno Geberit Monolith. Sanitární modul Geberit Monolith Plus pro WC je neobyčejně všestranný. Integrovaná jednotka pro odsávání zápachu, inteligentní senzorová technologie a obzvláště pohodlné ovládání splachování jsou jen tři z jeho mnoha chytrých funkcí. Geberith Monolith Plus můžete kombinovat s většinou běžně dostupných WC mís, včetně toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean.

Velkou předností je Jednoduchá montáž. Instalace modulů většinou nevyžaduje žádné zásahy do stavební konstrukce. To je velká výhoda nejen u novostaveb, ale především v případě rekonstruovaných koupelen. A protože je sanitární modul Geberit Monolith pro WC k dispozici ve dvou stavebních výškách (101 a 114 cm) a dvou typech napojení na vodu (spodní nebo boční přívod vody), je možné ho použít téměř kdekoliv.

Ještě lepší vybavení má Geberit Monolith Plus. K vysokému komfortu přispívá například LED orientační světlo na horním panelu. To zareaguje díky čidlu na jakýkoli pohyb. Po setmění se automaticky aktivuje osvětlení ComfortLight. Funkci lze manuálně vypnout nebo zapnout. LED světlo má sedm odstínů. Bezpečně nasvítí cestu k toaletě a zároveň navodí příjemnou atmosféru. K ovládání slouží uživatelsky přívětivá tlačítka pro velké a malé spláchnutí, reagující i na velmi jemný dotyk.

Také nežádoucí zápach je účinně eliminován. Jakmile se někdo posadí na WC, funkce detekce uživatele aktivuje odsávání zápachu, které zajistí velmi tichý ventilátor. Protože jeho chod není téměř slyšet, je doprovázen pulzujícím světlem, které ukazuje, že je jednotka v provozu.

K dispozici jsou tyto moduly z bezpečnostního skla v barevných odstínech černé, bílé, pískové a hnědé. V nabídce jsou moduly v provedení pro toaletu, bidet nebo umyvadla.

K dispozici je rovněž verze pro stojící WC. Pokud je v blízkosti WC k dispozici připojení na elektřinu, je instalace modulu Geberit Monolith Plus rychlá a snadná. Stejně jako jeho servis, protože všechny součástky jsou velmi snadno přístupné.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom