GROHE Red a GROHE Blue usnadní život nejen v kuchyni

Málokterá žena v domácnosti si uvědomí, kolik času stráví tím, než se jí ohřeje voda. Například při vaření kávy stačíte připravit nejenom obsah, ale leckdy i umýt část nádobí, nebo něco uklidit. Delší čas potřebujete pak na těstoviny či další pochutiny. Pomocí jediného produktu nyní ušetříte drahocenný čas i energii. Má jméno GROHE Red. Podobné je to i s GROHE Blue Home, chytrým zařízením, které se postará o Váš pitný režim.

GROHE Red poskytuje vařící vodu přímo z kohoutku, bezpečně a bez čekání. Jakmile jednou poznáte přednosti tohoto úžasného kuchyňského pomocníka, nebudete chtít měnit. Pod elegantní kuchyňskou baterií GROHE Red se ukrývá efektivní titanový bojler, který pracuje skutečně jen tehdy, kdy to budete potřebovat. Kvalitní titan z něhož je bojler vyroben, jej činí mimořádně odolným vůči korozi a usazování vodního kamene, což zaručuje dokonalý výkon a dlouhou životnost. GROHE Red navíc nedodá vodě nepříjemnou kovovou pachuť. Systém GROHE Red je rovněž vybaven vysoce výkonnými vodními filtry. Ty používají jedinečný pětistupňový filtrační proces pro zachycení i těch nejdrobnějších nežádoucích částic z kohoutkové vody, avšak zároveň ve vodě zachovávají důležité, zdraví prospěšné minerály.

Kompaktní a elegantní bojler GROHE Red je k dispozici ve dvou velikostech, ideálních pro umístění do skříněk pod dřez. Nic nebude zbytečně zabírat drahocenné místo na kuchyňské lince. V závislosti na velikosti bojleru dokáže systém GROHE Red poskytnout 3 nebo 5,5 litrů vařící vody najednou. Velikost M poskytující až 3 litry vařící vody, je vysoký pouze 37 cm. Jeho větší „bratříček“ velikosti L dodá najednou až 5,5 litrů vařící vody a je vysoký 49 cm. Oba bojlery mají jednotný průměr 21 cm. Díky instalaci směšovacích ventilů Coldfill nebo Hotfill už nebudete potřebovat průtokový ohřívač vody!

Vodovodní baterie obsahují dětský zámek GROHE ChildLock (eliminují riziko popálení a zabraňující nechtěnému spuštění vařící vody) a speciální technologii GROHE CoolTouch, která zaručuje, že povrch výpusti nebude nikdy zcela horký při dotyku. Nehrozí ani popálení o vodu náhodně stříkající kolem. Hrdlo baterie GROHE Red obsahuje patentovaný perlátor, který se stará o soustředěný a plynule tekoucí proud vody.
Společnost GROHE jde v moderních technologiích dál, a proto se dalším velmi oblíbeným pomocníkem stal systém GROHE Blue Home. S ním si kdykoli vychutnáte sklenici osvěžující, filtrované vody přímo z kuchyňské baterie. Bude vždy perfektně vychlazená a volit můžete mezi perlivou, jemně perlivou a neperlivou vodou. Je konec tahání těžkých balených vod ze supermarketu, konec starostí s ukládáním a následnou recyklací PET lahví.

Sada se skládá ze speciální vodovodní baterie a chladiče, ve kterém se nachází filtr a karbonizační lahev CO2. I v tomto případě jde o velmi skladné zařízení. Díky své kompaktní konstrukci je montáž systému možná do téměř jakékoliv kuchyňské linky v několika jednoduchých krocích. Integrovaný filtr zaručující optimální kvalitu vody a karbonizační lahev CO2, která vodě dodává osvěžující bublinky, lze bez potíží vyměnit bez nutnosti jednotku vyjímat. Objednávání nových filtrů a láhve je navíc velmi rychle a zboží přijde až k Vám domů. Další nespornou výhodou je, že si připravíte vodu nasycenou přesně podle Vaší chuti.

Chladící nádrž má průtok 12 l/h, a dá se z ní obsloužit až 40 osob. Nastavitelná teplota vychlazení se pohybuje v rozmezí 6–10 °C. Nechybí barevný displej  sloužící k snadnému nastavení a přehledu o zbývající kapacitě média. Zajímavostí je bezdrátová konektivita, pokud chcete mít vzdálený přístup k zařízení a dokonalý přehled o funkci zařízení. Systém GROHE Blue Home tak představuje účinnou investici do zdravého životního stylu. Systém GROHE Blue Home navíc přinese finanční úspory, jelikož sníží náklady za pitnou vodu až o 60 % ve srovnání s nakupováním balených vod. A samozřejmě nesmíme opomenout ani ekologický význam, kdy se rozloučíte až s 80 % plastů v domácnosti z balených vod.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom