HERITAGE - sanita pro náročné

Osobitý styl sanitární keramiky a nábytku dotváří i bohatá nabídka vodovodních baterií a doplňků. Umyvadlové mísy jsou vyráběny pro kombinace s dvou a tří otvorovými bateriemi. 

Exkluzivní dodavatel HERITAGE uspokojí vaše nejnáročnější zákazníky, kteří preferují retro, industriální a country styl v současném pojetí. Dostupný pouze v naší síti.

Pro milovníky dob dávno minulých, oplývajících nezaměnitelným rukopisem tvarů a kombinací, jsme připravili exkluzivní výběr sortimentu do katalogu HERITAGE. Osobitý styl sanitární keramiky a nábytku dotváří i bohatá nabídka vodovodních baterií a doplňků. Umyvadlové mísy jsou vyráběny pro kombinace s dvou a tří otvorovými bateriemi. Sprchové sety mají nastavenou bezpečnou teplotu a umí pracovat i s nízkým tlakem vody. Vše v moderním zpracování s použitím současných technologických trendů.

Více o sanitární keramice a nábytku HERITAGE:

  • Exkluzivní dodavatel dostupný pouze v síti PTÁČEK-velkoobchod, a.s.
  • Vhodný pro nejnáročnější realizace a top klientelu
  • Ucelená propracovaná nabídka keramiky, van, baterií, koupelnového nábytku a doplňků

Koupelnový program HERITAGE můžete objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Produktové řady BLENHEIM™, CLAVERTON™, DORCHESTER®, GRANLEY® doplňuje nábytek CAVERSHAME, HIDCOTE, koupelnové doplňky HOLBORN a celá řada samostatně stojících van a spektrum vodovodních a sprchových baterií. Všechny tyto produkty dodáváme na základě objednávky do několika dnů nebo týdnů, v závislosti na aktuální skladové dostupnosti výrobce.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom