Inda představuje ladnost a eleganci

V koupelnových studiích Premium se prezentují firmy, které jsou originální designem, kreativitou, neotřelostí, nebo třeba použitými materiály. Patří k nim i italská společnost INDA. Její historie se začala psát rokem 1944 v Caravate a sdružuje 3 divize, díky kterým nabízí široké spektrum koupelnového vybavení. Od doplňků, přes nábytek, až po sprchové zástěny. Klienti si mohou vybrat z vysoké variability v rámci forem, materiálů i barev.

 

Úspěch společnosti INDA je založený na schopnosti vnímat neustále se proměňující potřeby a vkus klientů, a předvídat tendence ve vývoji způsobu bydlení. Všechny její produkty vychází z jednotné myšlenky, kterou je maximální svoboda možností při zařizování koupelny. Charakteristickými rysy koupelen INDA jsou kvalitní design, kreativita, originalita a elegance, a to jak v klasických, tak v moderních i avantgardních kolekcích. Díky této koncepci se jejich produkty mohou stát součástí jakéhokoliv architektonického projektu.

Koupelnové studio Premium představuje sérii Qamar i další

V sérii QAMAR se hlavním hrdinou stává estetika, aniž by byla zanedbána funkčnost jednotlivých komponent, využitelnost prostoru a smysl detailů. Kolekci charakterizuje vysoká stylová úroveň.  Zásadní je design, vložení velkých madel, hra s asymetrií na plochách v kombinaci s chromovými detaily. Ty jsou mnohdy výraznými prvky kolekce QAMAR. V koupelnovém studiu Ptáček Premium si můžete také prohlédnou série Indissima a Claire.

Design kolekcí INDA navrhují nejen známí a ve světě designu etablovaní designéři, ale také mladí začínající designéři, kteří pocházejí z nejprestižnějších italských i evropských univerzit. Jimi vytvořený propracovaný design se v produktech INDA snoubí s nejvyšší kvalitou použitých materiálů. Před zařazením do výroby jsou dále pečlivě zkoumány, aby bylo možné klientovi garantovat, že důvěra vložená do výrobků INDA, je skvělou volbou a opravdu se vyplatila.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom