K nákupu WC Cleanet Navia a RIva dostanete tablet pro snadné ovládání

Až do 31. prosince letošního roku máte jedinečnou šanci získat WC prémiové třídy Cleanet Navia s bidetovací sprškou od výrobce Laufen za velmi příznivou cenu. Jako bonus získáte od společnosti Ptáček tablet, kterým si budete moci chytrou toaletu ovládat.

Cleanet Navia se ovládá také jednoduchým intuitivním otočeným tlačítkem umístěným v těle keramiky. Proto tablet bude moci využít podle svého uvážení. Ve stejné akci máte k dispozici i druhý model, a to Cleanet Riva. Součástí akční nabídky je i podomítkový modul, splachovací tlačítko v bílé barvě nebo provedení lesklého či matného chromu.

Přestože jde o velmi moderní a unikátní technologii s bidetovací sprškou Vás překvapí snadným ovládáním a standardními rozměry (580 × 370 mm). Samotná technologie je skrytá uvnitř celokeramického klozetu.  Hlavní výhodou moderní toalety je samozřejmě anální sprška s oscilací, nastavitelnou 7 stupňovou intenzitou proudů i nastavitelnou pozicí spršky i typ proudu. Nechybí termostat s nastavitelnou teplotou vody (via APP). Především v nočních hodinách oceníte indikační světlo. Samozřejmostí je sedátko s poklopem se zpomalovacím mechanismem a integrovanou protihlukovou podložkou.

Toaleta je opatřena povrchovou úpravou LCC (Laufen Clean Coat). Jedná se o silikáto-keramickou, skelnou vrstvu, která se vypaluje na původní glazuru. Glazura je hladší než jiné povrchy, extrémně tvrdá a přitom prakticky nezničitelná. Nečistoty, vodní kámen a bakterie se na neporézním povrchu nedokáží uchytit a obvykle se spláchnou s odtékající vodou. V kombinaci s mísou bez oplachového kruhu a snadno odnímatelným sedátkem, tvoří vysoce hygienický produkt snadný na údržbu. Součástí je také funkce pro odstranění vodního kamene.

Dalším produktem, který je součástí nové akce a zakoupíte ho za velmi příznivou cenou je WC Laufen Cleanet Riva s integrovanou bidetovací sprškou také od Laufenu a má rozměr 600 × 415 mm. Klíčovou vlastností je široká nabídka intuitivních funkcí sprchování. Uživatel může manuálně nebo pomocí dálkového ovládání s dotykovou obrazovkou snadno navolit základní nebo rozšířené nastavení. Cleanet Riva používá vícestupňovou hygienickou koncepci, kde se celý systém cirkulace vody v pravidelných intervalech i tepelně čistí. Kromě anální spršky je k dispozici perineální sprška s oscilací a pulzováním. Klozet byl navíc navržen v provedení RIMLESS - bez splachovacího kruhu. Sedátko s poklopem je vybaveno funkcí pro snadné odejmutí. Také zde je LED noční osvětlení, integrované funkce samočištění, automatické odsávání zápachu a odstranění vodního kamene, oceníte důkladné čištění trysky před a po každém použití.  

Tablet jako víceúčelový dárek

Spolu s novou toaletou společně získáte i tablet iGET SMART G81. Jde o elegantní celokovový kompaktní 8“ tablet s IPS displejem, čtyřjádrovým procesorem, 1GB RAM, 8 GB paměť, micro SDXC slot, Android 7.0. Nechybí slot na SIM kartu.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2018 projde plánovanou designovou úpravou v duchu konceptu Ptáček Premium.

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v našem brněnském luxusním studiu.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom