KEUCO IXMO - ojedinělý koncept designu

Minimalismus udává nová měřítka vybavení koupelen. Projevuje se to na řadě nových sérii společnosti KEUCO. Jde o hledání nových tvarů, materiálů, řešení…

Soulad funkcí a designu

Společnost KEUCO začala zpochybňovat pojem „standardní“ technicky a opticky vylepšených řešení. Šla dál, zkoušela, hledala, experimentovala a výsledek se dostavil. U série IXMO se to podařilo díky důsledně uplatněnému základnímu principu - funkce musely být inteligentně propojeny, aby mohl být i design naprosto minimalistický.

Jedinečný způsob spojení

Základ každého řešení IXMO je termostat nebo páková směšovací armatura. K tomu jsou podle potřeby přidány multifunkční moduly. Protože splňují současně více úkolů, lze zredukovat počet viditelných součástí na stěně – dokud nezbude jedna jediná jako u sprchové armatury IXMO_solo. Jediný prvek armatury na stěně stačí pro kompletní sprchové řešení. Armatura, páková směšovací armatura a napojení hadice jsou spojené jedinečným způsobem.

Koncept IXMO nabízí maximální tvůrčí svobodu

Moduly IXMO v malých a jednotných rozměrech umožňují realizaci nejrůznějších typů instalací. Vyložení viditelných částí před stěnou je vždy přesně 80 mm (IXMO_solo pak 90 mm) a zajišťuje sladěný celkový výsledek. Filigránské růžice podtrhávají minimalistickou eleganci IXMO. K dostání jsou kulaté a hranaté, proto je možné IXMO libovolně kombinovat s jinými řadami produktů KEUCO.

Jen dva moduly spojují v tomto příkladu termostat, uzavírací a přepínací ventil, napojení hadice a držák sprchy. Oblíbený design armatur ve sprše a vaně důsledně pokračuje u umyvadla a bidetu. Díky armaturám IXMO jsou tak splněna všechna přání týkající se jednotného, propojeného vzhledu koupelny.

Vanová armatura

I na vaně slaví IXMO díky jasnému, jednotnému designu a multifunkčním modulům nadčasové porozumění. Napojení hadice a držák sprchy jsou inteligentně integrovány do 2cestného přepínacího ventilu. Odděleně montovaná vanová vpusť díky vyložení 152 mm a volitelně kulaté nebo hranaté růžici perfektně zapadá do tohoto celku. Také u vás může být minimalismus, který každý den znovu a znovu potěší.

Celkový vzhled koupelny začíná u umyvadla

Umyvadlové armatury IXMO jsou k dispozici jako klasické pákové směšovací baterie stojící na okraji umyvadla. Designy IXMO Pure, IXMO Soft a IXMO Flat poskytují díky jemně odlišným tvarům kohoutků a pák možnost jemného vyladění vzhledu koupelny. IXMO Pure klade zaobleným, rovným kohoutkem a pravoúhlou pákou důraz na krásu klasických tvarů. IXMO Soft se obrací svým zaobleným kohoutkem a zaoblenou pákou na milovníky měkčích tvarů. A IXMO Flat kombinuje zaoblené a rohové tvary do smyslové harmonie.

I vy se radujte z armatur, které přinášejí vzorový soulad estetického designu a smysluplné funkčnosti. Přijďte si je vybrat do našich výběrových koupelen Ptáček Premium.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom