KOHLER Terrace

Portfolio výrobků naší privátní značky rozšiřujeme o sérii KOHLER Terrace. Lehce futuristický, dokonalý design předního světové výrobce sanitrání keramiky.

Dokonalý tvar

Ostrý geometrický výraz společně s jemným lesklým povrchem vytváří dokonalý pocit při pohledu na nové koupelnové prvky pro náročnější zákazníky. Designéři pečlivě zpracovali každý zdánlivě zanedbatelný detail. Vše má své opodstatnění a doplňuje celkový dojem z finálního produktu.

Všestranné použití

Série KOHLER Terrace se díky jemné barevné kombinaci lesklé bílé keramiky a dřeva hodí pro kombinaci s velkoformátovou monotematickou dlažbou, moderní variace šedé ve formě kamene či betonu, nebo koupelnám ve stylu dřeva. Díky tomu, že celou sérii držíme skladem (nábytek pouze v bílé barvě), může vaše vysněná koupelna vzniknout dříve, než byste čekali.

Ucelená nabídka

Bohatá nabídka typů umyvadel na desku v šířkách 600, 800, 1000 mm a dvojumyvadlo o šířce 1200 mm doplňuje nabídku nábytkových kompletů se skříňkou s jedním šuplíkem o stejných šířkách. Umyvadla je možné taktéž kombinovat s umývátkem o šířce 490 mm. Koupelnový nábytek v bílé barvě či dekoru kaštanu, vhodně rozšiřuje nabídka zrcadel s LED osvětlením a masivní dřevěnou poličkou a vysoká skříňka se 3 pevnými policemi. Kompletní nabídka sanitární keramiky dále zahrnuje závěsnou toaletu se sedátkem s kovovými panty vybavenými systémem soft-close a bidet s otvorem pro baterii. 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom