LAUFEN Cleanet Riva / toaleta

Prémiový klozet s integrovanou bidetovou sprškou a minimalistickou kompaktní konstrukcí.

Novinka z roku 2017 obsahuje všechny moderní technologie zakomponované do uzavřeného korpusu z velice kvalitní keramiky. Vznikl tak esteticky velice působivý produkt pro moderní koupelnové interiéry. Hlavní vlastností této toalety prémiové třídy je velká nabídka funkcí bidetové sprchy. Závěsný klozet LAUFEN Cleanet Riva používá promyšlenou koncepci ovládání na dvou separátních úrovních. Toaleta s integrovanou bidetovou sprškou se při běžném použití ovládá stlačením nebo pootočením nerezového tlačítka umístěného na boční straně sedátka. Uživatel také může využít dálkového ovládání s dotykovou obrazovkou a snadno si změnit základní nebo rozšířené nastavení toalety.

LAUFEN Cleanet Riva je jedinou toaletou se zabudovanou bidetovou sprškou, která používá vícestupňovou hygienickou koncepci. Celým systémem cirkuluje v pravidelných intervalech voda a čistí jej. Pro maximální hygieničnost je toaleta bez jakýchkoli spojů a RIMLESS, tedy bez oplachovacího kruhu. Keramika je navíc opatřena povrchovou úpravou LCC (Laufen Clean Coat), díky které je povrch výjimečně hladký a velmi tvrdý a zabraňuje tak usazování nečistot.

Sedátko s poklopem je vybaveno funkcí pro snadné odnímání a zpomalovacím sklápěním, tzv. SoftClose mechanismem. Integrovaná bidetovací tryska zajišťuje maximální hygienu uživatele s možností volby teploty, polohy, intenzity a doby trvání sprchování. Rovněž umožňuje zvolit jeden z oscilačních nebo pulzních režimů. Systém je také vybaven dámskou sprškou, která se aktivuje samostatně. Toaleta je opatřena nočním LED podsvícením umístěným ve spodní části klozetu, to zajišťuje dobrou viditelnost ve tmě a dodává toaletě osobitý styl.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom