Nechte se rozmazlovat s Jacuzzi

Rozhodli jste se pro pořízení hydromasážní vany? Nyní je správný čas, protože za výhodnější cenu pořídíte domácí wellness od firmy Jacuzzi, která dala název tomuto segmentu. Dnes už je vířivá vana spíše takový minibazén s řadou trysek, technických předností a moderní technologie. Vířivka by měly být srdcem domácího wellness.

Minibazény či vířivé vany se postupně staly cenově dostupnější a už dávno nejsou jen doménou léčebných a rehabilitačních zařízení. Proto se zabydlily i v našich domovech. Už to není jen o samotné koupeli, rehabilitaci, léčbě, ale blahodárném účinku působení perličkové koupele, směřování vodního proudu, je to i uvolnění, odpočinku a relaxaci.
Hydromasážní terapie má blahodárné účinky na náš organismus, hloubkově ho prohřívá, zlepšuje krevní oběh a prospívá naší pokožce. Hydromasáž má zároveň pozitivní vliv na naši psychiku. K tomu pak například infrasuna, klidová zóna, možnost aromaterapie a další prvky z oblasti wellness vám zásadně změní život, protože povedou k závislosti na tomto druhu relaxace.

Představujeme vám podrobněji naši aktuální nabídku.

J-215™

Vířivka Jacuzzi J-215™ může pojmout až 3 osoby, hydromasáž je výsledkem výkonného systému 19 důmyslně umístěných trysek. Disponuje 2 ergonomickými sedátky, která umožňují celkovou relaxaci, a lehátkem, které poskytuje relaxaci a úplné ponoření těla, což zaručuje uklidňující a relaxační masáž.

Model je ideální pro malé prostory; navzdory své malé velikosti je vybaven pokročilými funkcemi jako je např. systém ClearRay®, což je technologie umožňující čištění vody, relaxační vodopád či LED osvětlení. Po náročném dni určitě využijete klasickou masáž chodidel, o kterou se postará kupolovitý výstupek navržený právě k tomuto účelu.

J-235™

Model J-235™ je vybaven 6 sedátky včetně lehátka a 35 hydromasážními tryskami. Je dodáván s různými standardními funkcemi, jako je například podhladinové světlo, obvodová světla, či technologie Clear Ray™.

J-300™

Zásadní renovace a vylepšení série J-300™ spočívá na modernějším a funkčnějším designu. Dále má nové trysky u všech modelů, které zvyšují a zlepšují výkon hydromasáže. Vnější vzhled je obohacen kouzlem nových barev, zatímco ovládání je díky novému kontrolnímu systému ještě jednodušší a rychlejší.

Nová terapeutická sedátka Power Pro®

Jacuzzi® vylepšilo sedátka vířivek série J-300™, která díky poloze a síle trysek nabízejí ještě účinnější hydromasáž v klíčových bodech zádové a bederní oblasti. Kromě zvýšení výkonu se tato řada vyznačuje větším počtem trysek, zejména na lehátkách: od krku, ramen, nohou, chodidel je každá oblast těla stimulována a do hloubky ošetřena rotujícím a cíleným proudem, který uvolňuje svalové napětí.

Specifické jsou i trysky PowerPro® RX a PX. Jsou exkluzivně vyvinuté pro tuto kolekci. Trysky nabízejí masáž zaměřenou na ruce a zápěstí, ideální po dlouhém pracovním dni. Uživatelé ocení i extra velký vodopád s LED osvětlením, integrovaný do opěrky zad, nabízí relaxační proud vody přes krk a záda. Zážitek z realaxace umocní také vícebarevný vodopád Rainbow®. Jde o jediný vodopád v kombinaci s technologií chromoterapie pro relaxační masáž krku.

O dlouhodobou čistotu se postará čtyřfázové filtrování. Pokročilé filtrování, je nastavitelné tak, aby vyhovovalo různým potřebám a poskytovalo maximální bezpečnost a čistotu vody.

J-335™

Tento domácí wellness pro 4-5 osob vám umožní natáhnout se a relaxovat na sedátku FX10 Therapy, které je navrženo tak, aby co nejlépe vyhovovalo jakékoli velikosti těla, zatímco nastavitelný proud trysek FX působí silou a s přesností. Teplo pohybující se vody stimuluje endorfiny, které zase přirozeně zmírňují bolest. Modelová řada J-335™ je jedním z nejlepších způsobů, jak si plně vychutnat výhody hydroterapie.

Vana J-335™ je vybavena 40 tryskami PowerPro®, které působí na celé tělo pomocí účinné hydromasáže s cíleným působením na ramena, záda, boky, ruce, zápěstí, nohy a chodidla. Mezi další funkce patří 4 osvětlené opěrky hlavy, osvětlovací LED systém Prolites, ovládací LED panel nabízí větší pohodlí a zvyšuje váš wellness zážitek.

J-355™

Tento model pro 5-6 osob nabízí špičkovou hydroterapii a místo pro společné trávení času. Zahrnuje 2 kompletní hydroterapeutická sedátka, jedno lehátko a 3 standardní sezení. Vířivka se vyznačuje kompaktním designem, který se perfektně hodí do každého prostředí, nabízí hydromasáž se 42 tryskami PowerPro. A další funkce? 3 osvětlené opěrky hlavy, LED osvětlovací systém Prolites, ovládací LED panel, vodopád a purifikační systém ClearRay™.

Už nebudete muset spoléhat na hezké počasí, ale můžete si ho vychutnat v nové vířivé vaně Jacuzzi.

 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom