Opravdu velké formáty obkladů Laminam

Je velké umění vyrobit velké obklady a dlažby s minimální tloušťkou. Pro italskou společnost Laminam to byla výzva a zároveň cíl už při založení firmy v začátkem 21.století. Cíl byl naplněn bezezbytku, a proto dnes můžete koupit keramickou desku až do velikosti 3 240 mm, která má necelé dva centimetry.

Vyrábět takto veliké keramické dílce klade velké nároky na materiály. Samozřejmě, že jsou dnes Italové velkými odborníky na dlažbu, mají nerostné bohatství, které může závidět okolní Evropa, ale také odborníky, kteří stále objevují nové technologie zpracování. Několikametrové desky jsou vyrobeny právě ze zcela nového materiálu, a to speciální slinuté keramiky. Stejně jako materiály, mění se i dekory. Ty od firmy Laminam mají podobu kamene, mramoru, kovu nebo betonu.
Tenký inovativní materiál přímo z produkce firmy Laminam má dokonalé technické vlastnosti a především dlouhou životnost. Je určen pro stavební účely, jak v bytech, tak i obchodních centrech, průmyslových objektech, nemocnicích, hotelech a dalších objektech. Mnohdy se obklady společnosti Laminam nacházejí ve vstupních prostorách prestižních salónů a velkých bank, proto je sortiment výrobků propracován do jemného detaily, aby mohl zapůsobit jako celek v impozantní velikosti.
Výroba se dnes orientuje na dvě tloušťky, a to Laminam 3 a Laminam 5 (3,5 a 5,6 mm) pro formáty 1000 x 3000mm, sloužící jak na obklady stěn a fasád a také jako podlahová dlažba. Desky o velikosti 1620 x 3240 mm o tloušťce 5 a 12+ mm najdou uplatnění v kuchyních, kde jsou kladeny vysoké nároky na hygienu i v koupelnách, stejně jako prostorách s větším zatížením. Výhodou použitých materiálů je jak odolnost, tak jednoduchá údržba, barevná stálost, mrazuvzdornost či estetická hodnota.  
Díky převratné technologii se postupně dá měnit systém a možnosti realizace v architektuře vůbec. Jde o zcela nové pojetí plochy s univerzální hodnotou a všestranností. Desky Laminam přináší nový rozměr a flexibilnější řešení do oblasti bytového designu, stavebnictví i celé architektury. Jde o značku, přinášející technologickou a estetickou kvalitou.

 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom