Originalita a elegance jsou hlavní znaky doplňků Inda

S výraznou elegancí, kreativitou a originalitou italského výrobce Inda jste se možná setkali v některém hotelu. Stejné výrobky koupelnové doplňky mohou být funkční ozdobou i Vaší koupelny. Inda vznikla roku 1944 a hned od začátku vyráběla koupelnové doplňky z mosazi. Postupně přibyly sprchové kouty, koupelnový nábytek a zrcadla. Nyní patří mezi přední evropské producenty koupelnových doplňků.

Velmi často se s produkty společnosti Inda můžete setkat v hotelech a ubytovacích zařízeních na celém světě. Nejkomplexnější řada příslušenství pro hotelové koupelny se jmenuje Hotellerie. Předností je moderní design a snadná instalace. Díky vysoké kvalitě výrobků, se staly výrobky Inda vyhledávaným sortimentem koupelen, kde se vystřídá mnoho hostů.

Za svoji existenci, získala společnost Inda bohaté zkušenosti a dokáže předvídat vývojové trendy v interiérovém designu současného moderního bydlení. To se projevuje na nových produktech, materiálech, designu i barevných provedeních. Společnost Inda se snaží co nejlépe pochopit potřeby a vkus jednotlivých trhů, které se dynamicky mění. Proto disponují vlastním vývojovým centrem, které často experimentuje s novými materiály, povrchovými úpravami a v neposlední řadě neokoukanými designy.

Dokladem těchto snah je například řada Ellepi. Charakterizují jí unikátní rozpoznatelné detaily s lehkým zářezem na doplňku. Tím se ruší přímka každého výrobku a zdůrazní se záhyb. Tato série je kromě chromové úpravy k dispozici také v bílém a černém provedení. Lehký kontrast pak doplňuje další sofistikovaná a jedinečná kombinace. Jde o kartáčovaný nikl s chromovaným zářezem. Stejně tak i u dalších sérií najdete výrobky řazené ke klasice, stejně jako moderní designové produkty, nebo také avantgardní řešení.

Garance nejvyšší možné kvality finálních produktů, je dosahována nepřetržitou kontrolou veškerých provozních procesů garantovaných celosvětově uznávanými certifikáty a normami. Výrobě koupelnového vybavení se italská společnost Inda věnuje déle než 70 let, a proto je dnes také synonymem úspěšné italské společnosti.

 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom