Představujeme baterie od Dornbrachtu, které nezevšední

Nadčasový design mezinárodně oceněných armatur Dornbracht je ozdobou exkluzivních showroomů Ptáček Premium

Ne nadarmo společnost Dornbracht stále častěji přitahuje pozornost zákazníků, kteří vyhledávají neotřelý design a mistrné zpracování. Variabilita v každé sérii baterií, několik barevných odstínů, různorodé tvary a typy pomáhají k tomu, aby si zákazníci vybrali to, co jim nejvíce vyhovuje. Zkrášlí interiér, vtiskne koupelně punc jedinečnosti, oplývá originalitou a bude pomyslným klenotem prostoru. Jedinečnost mistrného zpracování armatur Dornbracht oceníte při každém mytí i sprchování. Nabízíme jen zlomek z toho, s čím se v našich exkluzivních showroomech setkáte.

Vaia představuje elegantní a progresivní design

Jde o nadčasovou baterii s elegantním a zároveň progresivním designem. Byla inspirována designovým trendem stylu interiérů „Transitional Style“. Série baterií Vaia představuje subtilnost a vyváženost. Výtoková část armatury vychází z klasického tvaru, ale převádí jej do nové, otevřené siluety. Klasicky působící rukojeť spojují geometrické a měkké kontury. Kónické rozety navíc vytváří velmi jemný přechod k umyvadlu. Vaia se tak hodí do tradiční, přesto moderní koupelny. Zdravá rovnováha osvědčeného a nového tak působí lákavě a brzy u vás zdomácní.

Liseé hovoří svým tělem

Lissé překvapí zajímavými kontrasty. Jasné geometrické základní tvary se potkávají se zaoblenými konturami, velkorysé plochy s úzkými hranami. Nahoru ohnutá páka baterie se hravou formou odlišuje od přísně cylindrického těla a plochého výtoku. Další zajímavostí je černý podklad páky v kontrastu s chromovým povrchem baterie. Vybrat si můžete z 25 produktů.

Ovládací mechanismus díky plynulému pohybu páky, nabízí vysoký uživatelský komfort. To se zrcadlí také ve jménu baterie. Jméno Lissé (z francouzského „lissé“ = „vyhlazený“) odkazuje na „hladké“ ovládání páky.

Série armatur CL.1 má řadu ojedinělých prvků

CL.1 je série armatur do koupelny, která kombinuje tvrdé a měkké kontury a zároveň je poměrně vysoká. Působí tak dynamicky, elegantně a sportovně. Další zvláštností CL.1 jsou nové strukturované rukojeti a také inovační tvar proudu vody, který se mimo jiné vyznačuje nižší spotřebou vody.

Dornbracht je ve své více jak 60-leté historii synonymem nejvyšší řemeslné kvality, progresivní produkce a inovativního designu. Udává směr rozvoje svými mnohokrát mezinárodně oceněnými prémiovými armaturami.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom