ROCA Inspira In-Wash

Novinkou dostupnou na našich showroomech je chytrá toaleta španělského výrobce sanitární keramiky ROCA.

ROCA Inspira In-Wash® je závěsné bezokrajové WC opatřené řadou inovativních technologií. Inteligentní a plně přizpůsobitelné funkce Inspira In-Wash® vám dopřejí přirozený pocit pohodlí při každodenní hygieně. Mezi technologicky vyspělé funkce patří například rozsvícení sedátka během noci pro lepší viditelnost, nebo senzor pro detekci uživatele. Poklop vybavený technologií Softclose je již samozřejmým a příjemným standardem.

Vypadá čistě a snadno se uklízí. Jednoduché designové linie nabízí prostorově úsporné řešení, pro malé i velké koupelny. V kombinaci s Roca instalačním závěsným systémem, toaleta ROCA Inspira In-Wash® poskytuje nejlepší výkon pro efektivní splachování. Nová generace Rimless technologie přináší celkovou optimalizaci technických vlastností Rimless (bezokrajového) splachování, kromě známých hygienických výhod této technologie umožňuje dokonalé splachování i s velmi nízkou spotřebou vody (4.5/3 litrů vody).

Nové inteligentní toalety ROCA Inspira In-Wash® mají intuitivní ovládání, pohodlně a snadno se používají a navíc jsou ekologické. Díky jejich elegantní a subtilní konstrukci lehce splynou se všemi ostatními prvky vaší koupelny. Jednoduché a logické ovládání dělá WC snadno použitelné pro každého uživatele. Nový dálkový ovladač Inspira In-Wash® je navržen v elegantním tenkém designu, díky magnetickému systému vždy zůstane na svém místě a navíc ve tmě krásně svítí.

Každodenní hygiena nebyla nikdy jednodušší!

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom