S Jacuzzi si vychutnáte tu nejlepší relaxaci

Každý má představu o relaxaci a odpočinku odlišnou. Bezpochyby se ale shodneme, že k relaxaci patří koupel, bublinky, a to jak ve vodě, tak ve sklence s perlivým mokem a jahodou. Třeba i s pohledem na noční oblohu s někým blízkým. Relaxace, v této podobě, nese název Jacuzzi. Výrobce má s výrobou inovativních vířivých van a zařízení pro hydroterapii více než 50 let zkušeností. Budete mít jistotu, že si vychutnáváte báječnou relaxaci každý den s těmi nejlepšími výrobky v této oblasti.

Jacuzzi  nepředstavuje jen relaxaci, ale především přináší blahodárný vliv na tělo i na duši. Vířivé vany mají do detailu propracovaný systém trysek, díky čemuž se každé části vašeho těla dostává specifické péče. Každá koupel Vám dodá nejen energii, ale má i pozitivně zapůsobí na Vaši psychiku. Ne nadarmo se říká, že většina zdravotních problémů má původ ve stresu a psychice. Jacuzzi Vám rozhodně pomůže v rámci správné duševní hygieny.  Silný proud vody a vzduchu má výtečné masážní účinky. Směřováním vodního proudu s bublinkami do určitého místa dochází k prokrvení pokožky a tím k snadnější cirkulaci krve směrem k srdci. Zrychlení má za výsledek rychlejší odbourávání škodlivých látek v těle.

Podle typu může být vířivá vana vybavena kromě pohodlných ergonomický tvarovaných lehátek a sedátek s podhlavníky, klasickými i rotačními tryskami i LED displejem s pohodlným a intuitivním ovládáním. Obvodové osvětlení pod vodou i nad vodou, vodopád, ale například i funkce ClearRay®, což patentovaná technologie sloužící k desinfekci vody pomocí UV paprsků, jsou další z možných rozšíření v závislosti na typu vanu. Systém ClearRay® zamezuje vzniku bakterií a tím výrazně redukuje spotřebu chemických přípravků. Řada vířivek má také audio systém, tepelný kryt a další vybavení a doplňky.

Pro společnost Jacuzzi je velmi důležitý design a vysoká kvalita produktů. Proto mají ve svém týmu specialisty na fyzioterapii i ortopedii. Samozřejmě má firma vlastní vývojové centrum. Každý výrobek má propracovaný systém trysek, který zaručuje speciální péči pro určitou část těla. Některé série disponují například masážním talířem, který je vhodný k masáži chodidel. Jacuzzi proto nejsou jen klasickou vířivou vanou, ale i profesionálním nástrojem pro regeneraci svalů celého těla.

Ne nadarmo se dostal název Jacuzzi i do označení špičkových apartmánů hotelových řetězců. Mnohdy ale jde jen o pojmenování běžného hydromasážního zařízení, nebo dokonce volně stojících van v vířivou úpravou bez ohledu na značku vybavení. Mimochodem i Jacuzzi v počátečních letech vyráběla vany s tryskami pro vzduchovou masáž. Roy Jacuzzi  byl prvním i výrobcem hydromasážní vany na světě vůbec, šlo o Američana, který měl italské předky. Toto zařízení vzniklo prvotně k léčbě jednoho z dětí v rodině Jacuzzi, trpícího svalovým onemocněním. Od té doby Jacuzzi vlastní přes 250 celosvětově uznávaných patentů a technických řešení. Také v oblasti minibazénů patří firma Jacuzzi  ke špičkovým výrobcům v celosvětovém měřítku.

 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom