Série inspirovaná mramorem

Jednička na trhu s vysoce kvalitní koupelnovou keramikou, to jsou italské výrobní závody Cooperativa Ceramica d‘Imola, známé svým výkonným technickým a estetickým řešením. Je to přední italský výrobce pevně zaměřený na budoucnost, schopný předvídat trendy na trhu i dnešní životní potřeby.

Jednou z jejich nejobdivovanějších sérií je IMOLA The ROOM. Je to nová generace keramických výrobků, která umocňuje potenciál porcelánové kameniny v celé její šíři a jednoduše překonává všechna očekávání, a to jak v kvalitě nebo vzhledu i ve výsledném efektu, který je impozantní především při využití velkých formátů. Právě ty jsou v poslední době nejžádanější. Sice je náročná pokládka, ale vynahrazuje to výsledný efekt i následná snadná údržba, kdy odpadá čištění a barvení spár a podobně.

Série The Room je inspirována bohatstvím jemného mramoru. Je navržena pro potřeby moderních interiérů, aby opticky zvětšila prostor. Zvýrazňuje doplňky i ostatní zařizovací předměty v koupelně, na toaletě, ale klidně i v hale, zimní zahradě i dalších místech objektu. Znamenitě se hodí do bytů, domů či společenských, kulturních či obchodních prostor.

Základem barevných odstínů je dokonalá směs Itálie a zbytku světa, teplých a studených barev mimořádně vzácného produktu. Mramor Statuario Venato nejvyšší kvality z Itálie je jemně žilkovaný s čistě mléčně bílým podkladem a šedými žilkami malé a střední šířky. V porovnání s ostatními bílými carrarskými mramory se v přírodě vyskytuje ve velmi malém množství. Z Jižní Ameriky pochází vzácný kvarcit Infinity Brazil, který má obzvláště elegantní sytě černou barvu. Jeho charakteristický černý odstín je protkán světlými body, které umocňují jeho lesk a třpyt. Cremo Delicato je elegantní italský mramor, který se vyznačuje bílým pozadím v barvě slonové kosti s občasnými proužky a vzácnými šedými/žlutavými žilkami uspořádanými podélně. San Pedro, známý také jako Silver Roots, pochází z Malé Asie. Jeho barva pozadí se může pohybovat od holubičí šedi po sytě béžovou, s hlubokými, tmavými a tenkými žilkami hnědého až načervenalého odstínu.

The Room je vyroben z celoplošné porcelánové kameniny, je k dispozici ve čtyřech barvách a formátech 120x260 cm, 120x120 cm, 60x120 cm a 60x60 cm, všechny o tloušťce 6,5 mm, a je vhodný pro použití na podlahy i obklady stěn. K dispozici jsou dvě povrchové úpravy: jedna verze je plně lavírovaná lesklá úprava a druhá je přírodní úprava, jejíž originalita pramení z různých lomů světla v jejím povrchu.

I další série italského výrobce Ceramica d‘Imola zasluhují pozornost. Přijďte se k nám inspirovat.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom