Symetrie s názvem Bette

Člověk potřebuje symetrii a leckdy odmítá svévolnost v designu. To je názor autora řady produktů, se kterými se setkáváme u německé společnosti Bette. Série Shape Lux, která je od základu ovlivněna přísnou symetrií, se stává součástí pražského showroomu konceptu Ptáček Premium. Design novinky je plynulý a přirozený. Vychází z přirozeného základního tvaru a extrémně jemných vnějších okrajů. Velkorysý vnitřek van i umyvadel je až technicky dokonalý. Elegantní tvary vyniknou v jakémkoli prostředí.

Vnější okraje vany Shape Lux jsou enormně jemné, a proto se hodí k zapuštění či obestavbě. K dispozici jsou v různých provedeních. Jako klasické vestavné, s poloviční výškou, volně stojící vany s různými variantami instalace. Velkorysý vnitřek nabízí jedinečnou relaxaci. Velmi zajímavé je provedení s otevřeným ocelovým rámem jako oporou. Toto provedení nese název BetteLux Shape.
Ocelové rámy, lakované práškovými barvami, udržují vany a umyvadla řady BetteLux Shape volně v otevřeném prostoru. Pak více vyniknou organické tvary. Pro dokonalý vjem byl speciálně vyvinut i „neviditelný“ přepad. Propracované detaily, jako jsou kupříkladu přesné rohy vany, jsou zarovnány s okrajem rámu, a tak zdůrazňují vizi dokonalého zmenšení.

Výhradně pro vany a umyvadla BetteLux jsou k dispozici rámy BetteLux Shape v šesti barevných variantách. Aby výrobce zdůraznil ladnost van a umyvadel, doplňuje sérii o stojící zrcadlo, police na zeď a stoličky s různými dřevěnými dekory. Každý koupelnový prvek Bette je vyráběn individuálně a poté opatřen jedinečnou povrchovou úpravou BetteGlaze. Celkově je k dispozici na 500 barevných odstínů, ze kterých si vybere opravdu každý. Nejčastěji zákazníci volí provedení v bílé, antracitové, růžové nebo barvě kari. Vzhledem k tomu, že barevné pigmenty jsou již přidány do smaltu v nezpracovaném stavu, vytváří manufaktura Bette s každým novým produktem jedinečný prvek designové koupelny.

Výrobce Bette, vyvíjí řešení související s novými architektonickými poznatky, technickým vylepšením a vysokou estetickou hodnotou. V úzké spolupráci se známými designéry neustále rozšiřuje hranice deformace oceli. Různé symetrické tvary koupelnových prvků Bette dávají architektům a designérům koupelen svobodu vizuálně i technicky realizovat individuální požadavky i velmi náročných zákazníků.

 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom