TOTO Neorest je umělecké dílo

Od roku 1912 si japonská společnost TOTO vydobyla nezastupitelné místo v oblasti výroby sanity jak v zemi vycházejícího slunce, tak na mezinárodním poli. Klade důraz na nejvyšší kvalitu zpracování, moderní design, čistící a mycí funkce, ekologii výroby a další oblasti.

Minimalistický design a důmyslné technologie jsou spojeny v sérii NEOREST. Jednoduchost a dokonalost je ve výrobcích integrována tak, že samotnou technologii nevidíte, ale poskytují ojedinělý zážitek. Proto se hodí do klasických i moderních koupelen. Moderní design staví jak na dokonalých tvarech, tak na skvělé funkčnosti. Oblé tvary japonských toalet kontrastují s úhly místností, ve které je toaleta umístěna, ale zároveň harmonizují prostor. Nechybí unikátní povrchová úprava, která nedovolí usazování nečistot a vzniku bakterií. Samotné čistění toalety je proto jednoduché a snadnější díky bezokrajové konstrukci.

Vynikající výkon splachování a vysoká účinnost při regulované spotřebě vody činí z toalet TOTO ojedinělý produkt, pro všechny, kteří si váží životního prostředí. Vyhledávanými produkty jsou díky funkcím nejenom samotné toalety, ale i bidetová sedátka řady NEOREST.

Základem je pevné a stabilní vyhřívané sedátko s individuálně regulovatelnou teplotou. Sprchování probíhá teplou vodou s individuálně regulovatelným systémem tyčových trysek se samočisticí funkcí. Po sprchování se zapíná teplovzdušná tryska. V bidetovém sedátku je elektrolyticky upravená voda s antibakteriálními účinky a rozkládáním usazenin. Čistota je umocněna řešením, při kterém před použitím toalety je v míse rozprášena voda, což znesnadní usazování nečistot (řešení PreMist). Nechybí filtr k čištění vzduchu. Technologie je řízena čidly, která zajišťuje automatické otevírání víka i splachování. K pohodlnému ovládání používáte dálkové ovládání.

Samotné WC TOTO Neorest pro bidetovací sedátko je opatřeno systémem Tornado Flush, což je funkce, při které voda stříká pod velkým tlakem ze dvou až tří trysek z různých míst toalety. Tím vyčistí hygienicky a nehlučně celý vnitřní prostor záchodové mísy. Také glazura se speciální úpravou CeFiONtect prodlužuje životnost a zabraňuje hromadění plísní, vodního kamene a odpadních látek. Základem je zirkonový povrch, který zvyšuje chemickou odolnost a vysoký lesk.

Všechny toalety TOTO jsou bez oplachovacího okruhu (RIMLESS splachování). Okraj mísy je zcela otevřený, není zde žádný keramický kryt, kde by se mohly hromadit nečistoty a bakterie. Díky tomu se záchodová mísa v případě potřeby snadno, rychle a důkladně mechanicky vyčistí.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom