Umyvadla ze série Collaro osloví každého tvarem, kvalitou i vzhledem

V dnešní době je moderní design na čele zájmu zákazníků. Hledají nadčasové tvary, stejně jako kvalitní materiály, zajímavé povrchové úpravy a další hodnoty, které vyniknou v budoucí koupelně. Umyvadlo není jen místem, do kterého teče voda, může být designovým prvkem a tím ozdobou celé koupelny. Nejméně dvakrát denně k němu každý z nás přistupuje a těšíme se z jeho krásy, funkčnosti, tvaru. Tyto pocity ve Vás vzbudí nová série Collaro od německého výrobce Villeroy&Boch. Má mnoho předností. Posuďte sami.

Umyvadla Collaro uchvátí trendovým designem a svojí krásou, což působí nejen na zákazníky a uživatele, ale i na odborníky z oblasti designu. Ti nové sérii od společnosti Villeroy&Boch udělili pro letošní rok metu nejvyšší. Výrazný tvar Collaro byl jedním z ukazatelů, který porotce designerské prestižní soutěže vedl k jasnému rozhodnutí.

Produkty z nové série se vyznačuji jemnou elegancí a výrazným designem. Právě úzké hrany a malé poloměry dodávají kolekci Collaro osobitý vzhled. Jednotlivé výrobky se díky charakteristickým tvarům dají velmi dobře kombinovat. Tenké stěny, malé poloměry, zmíněné úzké hrany, to vše klade vysoké nároky na kvalitní materiály. Proto jsou umyvadla Collaro vyrobena z vysoce kvalitní keramiky Titan Ceram. Ta zaručuje mimořádnou pevnost a odolnost. Vyberte si umyvadlo hranaté, oválné, s povrchovou úpravou nebo bez ní. Volit můžete z celé řady a velikostí. Umyvadla s moderní povrchovou úpravu nepodléhající poškrábání a nárazům. Díky tomu i po mnoha letech vypadá  koupelna jako nová.

V sérii je několika druhů skříněk pod umyvadlo a ostatního koupelnového nábytku. Vypadá delikátně, poskytuje uživatelský komfort a dostatečný úložný prostor. Praktické zásuvky jsou již v základu opatřeny protiskluzovými podložkami. Kvalitní hliníková rukojeť na koupelnovém nábytku s integrovaným stmívatelným LED osvětlením koupelnu ještě více zvýrazní a vy si tak v ní můžete vytvořit atmosféru podle Vaší okamžité nálady. Vybírat můžete z 10 barevných variant nábytku.

Akrylátové vany ze série Collaro přitahují pozornost svým jemným profilem a širokým jednostranným lemem. Vana je velmi pohodlná. Doplněna je přepady, které se spolu s ventily typu „push-to-open“ dělají ve čtyřech barvách. Ty odpovídají vodovodním kohoutkům a armaturám Villeroy & Boch. Vany poskytují dostatek prostoru pro relaxaci. Všechny modely jsou na základě objednávky k dispozici i s volitelným vířivým systémem.

 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom