Velké formáty dlažby pro pocit většího prostoru

Italská keramička Imola se při nechala při výrobě série Azuma inspirovat japonskou filosofií, což si lze obtížně představit, ale pokud budeme popisnější, dostaneme se k jedinečnému konceptu obytných prostor, kde bychom se měli cítit skvěle.

Azuma se zaměřuje na vztah člověka s okolním prostorem s přihlédnutím k elegantnímu designu. Soulad a harmonie obytného designu by se pak měla mísit přesností, kvalitním zpracováním a funkcionalitou. Azuma vyniká navíc na dotek příjemnou reliéfní matnou strukturou. V některých momentech máte pocit, že hledíte na leštěný beton či umělý kámen.

Nová série s ojedinělým moderním vzhledem se vyrábí v pěti různých barvách a osmi formátech s velkou variabilitou kombinací. Série dále obsahuje mozaiky, vyjímající se převážně na schodištích, ve výklencích či podestách. Imola přichází v rámci série Azuma i s velkým formátem, a to 120 x 260 cm, což umožní mít ve výsledném projektu minimum spár. Tento velkoformátový prvek nalezne využití nejen v soukromých residencích, ale také ve společenských a komerčních prostorách. Tento velký formát je vyráběn zakázkově.

Podle architektů jsou velkoformátové dlaždice ideální v obytných prostorech se zvýšeným provozem, jako jsou kuchyně a koupelny. Použitím větších formátů Vám pomůže při vytváření otevřeného či pocitově většího prostoru. Obecně nevzniká tolik spár a tím pádem je i méně vizuálního přerušení daného prostoru. Obdélníkové tvary jsou navíc opticky mnohem zajímavější než tvary čtvercové. Eliminací spár se navíc zvyšuje hygienický komfort, protože právě ve spárách se drží nejvíce nečistot. Další nespornou výhodou je, že především tenké dlaždice o tloušťce do 5 mm jsou vhodné pro nalepení na původní podlahu, což je velká deviza při rekonstrukcích. V této době u nás najdete skladem sérii Imola Azuma ve vybraných odstínech a v preferovaných formátech 30 x 60, 60 x 60 a 120 x 60 cm.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom