VERSACE CERAMICS

Známý italský návrhář je dnes podepsán nejenom pod módními oděvy a doplňky ale s jeho jménem se setkáváme nezřídka také u bytových doplňků a v posledních dvou desetiletích i u obkladů a dlažeb.

Vykoupejte se s Versace

Historie dlažby Versace se začala psát roku 1997, kdy spojily své síly, znalosti a um renomovaná značka, se skupinou Ceramiche Gardenia Orchidea. Výsledkem je špičková luxusní keramika, která staví na detailech, originalitě, exkluzivitě a ojedinělosti.

Exklusivní design

Nejzajímavější přírůstkem do nejvyšších designových produktových řad obkladů a dlažeb z produkce italské módní ikony je série Marble, Gold a Greek.

Série Marble je inspirována, jak název napovídá, mramorem. Obklady a dlažba o síle 11,5 mm začínají na rozměrech 27 x 27 mm (obsahují i speciální dekory v designu Swarovski) až po dílce o velikosti 585 × 1175 mm, jsou vhodné pro všechny koupelny antického a římského stylu.

V řadě Gold si můžete vybrat z osmnácti barevných variant o síle 9 a 10 mm. K dosažení toho nejpropracovanějšího designu, můžete popustit uzdu své fantazie a dle libosti kombinovat. Zcela originální je provedení s imitací zlata, které vhodně doplní atypické realizace. Patrné je, že produkty série Gold, jsou doplňkem velmi luxusních interiérů.

Greek nachází inspiraci nejen ve starověkém Řecku. Svou skladbou propojuje prvky symboliky s moderním zpracováním. Série je prolnutím antického a moderního stylu. Dílce o síle 10 mm, rozměrech 265 až 800 mm jsou vyráběny s přírodním a glazovaným povrchem, a to v 10 různých barevných dekorech podle použití na stěnu nebo podlahu. Obojí se dá vzájemně kombinovat.

Uspokojí i nejnáročnější

Všechny série jsou určeny zákazníkům, kteří sledují nejnovější trendy v oblasti módy a designu. Především jde o zájemce, kteří si zakládají na osobitém vzhledu interiéru. Obklady a dlažba Versace často zdobí luxusní renesanční paláce. I vy si nyní můžete dopřát stejný luxus a svoji koupelnu či jiný prostor převléknout do renesančního slohu.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom