Vítejte v nově zrekonstruovaném prostoru pražského showroomu Ptáček Premium

„Naším přáním je, aby showroom Ptáček Premium bylo místo, kde získáte představu o dokonalé koupelně.“ Takový byl náš záměr při budování koupelnových studií s novým konceptem, jež vznikla v roce 2009 v Praze (následně i v Brně). Trendy jdou stále dopředu, a je nutné přinášet aktuální designové kousky, proto bylo zapotřebí obléknout studiu Premium zcela nový kabát. Ten zajistila rozsáhlá rekonstrukce, kterou jsme nyní dokončili.

Výrobci vyvíjí stále nové technologie, rozšiřují nabídku, každým rokem se mění celosvětové standardy i design výrobků. Na to je nutné reagovat a zákazníkům nabídnout nejnovější trendy a inspiraci. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point - to je základ prezentace a poslání showroomu. Nyní je pražská pobočka koupelen Ptáček Premium v novém. Dokončili jsme rozsáhlou rekonstrukci, která kompletně změnila dispozici studia. Vzorkových kójí je možná na první pohled méně, ale opak je pravdou. Díky většímu a vzdušnějšímu prostoru vidíte více.

Rekonstrukce to byla zásadní. Kromě likvidace příček a výstavby nových jsme snižovali stropy, vznikly nové rozvody elektřiny, vody i odpadů, přibyla nová světla a LED pásky, protože správné osvětlení podtrhne design celé koupelny.

Novinkou je funkční zóna s bateriemi, která umožňuje zákazníkům si vše vyzkoušet. Dále pak - dvě kompletně funkční kóje (napojené na vodu a odpad) – s vanou, sprchovým koutem, umyvadly a toaletou. Rekonstruovali jsme i wellness zónu, zde je i nová sekce bidetovacích toalet. Pro klidné jednání se zákazníky vznikl útulný interiérový koutek s vinotékou a kávovarem či moderní zasedací místnost.

A na co se mohou návštěvníci těšit?

Upoutají vás ojediněle navržené dispozice kójí, různé varianty technických řešení koupelen a prostorů, kde jsou niky, osvětlené výklenky, ale i například vana zasazená do podlahy, s podsvíceným pódiem, dřevěné obložení nik a podobně. Každá kóje je vkusně doplněna o různá interiérová svítidla a dekorace. Nová je i prezentace velkoformátových obkladů a dlažeb, kde si můžete prohlédnout formáty o výšce až 3m. Bylo tak vyslyšeno přání návštěvníků, kteří chtějí načerpat inspiraci v podobě různých řešení interiéru a zároveň mají možnost si na místě vyzkoušet jejich funkčnost.

Rekonstrukcí se povedlo propojit a sjednotit vzhled celého studia. Sladili jsme celkový dojem díky různým druhům osvětlení. Každá kóje má ojedinělou podobu, doladěnou dekoracemi s důrazem  na detail. Největší devizou je, že se podařilo do nové expozice zakomponovat i ty nejnovější výrobky a doslova Ptáček Premium je tak první na trhu, u koho je možné některé série vidět naživo. Proto si jedině v pražských Vysočanech můžete prohlédnout aktuální novinky i nejexkluzivnější výrobky vybraných dodavatelů a výrobců prestižních světových značek. V soukromí nových privátních jednacích prostor můžete konzultovat všechny vaše představy, nechat si vytvořit vizualizace, domluvit se na spolupráci s architektem či designérem dle vašeho výběru nebo si neformálně popovídat s pracovníky prémiových koupelen.

 

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom