Z klasické toalety je díky bidetovacímu sedátku chytré WC

Očista toaletním papírem, na kterou jsme zvyklí, je stará více než tisíc let. Země Orientu na tom byly z hlediska hygieny lépe, očista vodou je pro ně standardem odedávna až do dnes.

Skutečná revoluce ale přišla v osmdesátých letech minulého století v Japonsku, kde společnost TOTO, jejíž jsme exkluzivním prodejcem, vyvinula elektronický bidet - záchodové sedátko, které pomocí vysouvatelné trysky hygienicky očistí vaše intimní partie. Postupně tento způsob hygieny nadchnul i další výrobce, proto je z čeho vybírat.

Bidet nebo chytré WC

Dnes už nemusíte řešit otázku, jak se vám do koupelny vejde toaleta a bidet. Bidetovací sedátko váš problém hravě vyřeší. Toto řešení je zpravidla levnější, než koupě nové chytré toalety. Výsledek je shodný, stejně jako komfort.

Mnoho možností

Při výběru jsou podstatné jednotlivé funkce, kterými sedátka disponují. Důležité jsou ale i technické možnosti, spojené s technologickou přípravou. Základní uživatelskou potřebou je kromě komfortní spršky a ohřevu vody i oplach před vlastním použitím a nastavení intenzity či pulzace, odsávání pachů, vyhřívaní sedátka nebo například dálkové ovládání pro maximální uživatelské pohodlí, či obsluha přes telefon.

Mezi nejlépe hodnocené výrobce patří zmíněný japonský TOTO/CONCEPT WASHLETTM RX. Jde o závěsné WC s bidetovacím sedátkem. Bidetovací sedátko WASHLET™ RX, včetně keramiky a dálkového ovládání zaujme svým jednoduchým a minimalistickým designem. Díky trysce s teplou vodou, vyhřívanému sedátku, filtru pro absorbování zápachu, funkci PreMist a samočistícími funkcemi, poskytuje bidetovací sedátko vysokou hygienu a komfort. Pomyslnou třešničkou na dortu je současná sleva téměř 25 tisíc korun. Dalším oblíbeným výrobcem je Geberit. Špičkou z jeho produkce je závěsné WC s bidetovacím sedátkem Geberit AquaClean Sela. Stisknutím tlačítka vás očistí jemným a vzdušným proudem vody o teplotě těla. Intenzitu vody lze nastavit na stupnici od jedné do pěti a oscilační sprcha zajišťuje obzvlášť příjemné očištění. Sedátko toalety lze jednoduše odejmout, takže umožňuje jednoduché čištění. Další možnou variantou je pořízení toalety s integrovanou sprchou. V našich Koupelnových studiích Premium si můžete prohlédnout a blíže poznat i další bidetovací sedátka různých výrobců.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom