Zazpívejte si v koupelně s doprovodem

Pokud by se mezi širokou veřejností dělal průzkum s otázkou, kde si lidé doma nejraději zpívají, bezpochyby by zvítězila koupelna. Možná kvůli akustice, možná intimitě, protože do koupelny občas unikáme před ostatními členy rodiny a přejeme si být alespoň chvilku sami. Koupelna je tak místem nejen očisty, ale i odpočinku a relaxace. K relaxaci se pak hodí i relaxační hudba a nejen ta.

Na to vsadila společnost KALDEWEI a jejich audio systém Sound Wave budete milovat.  Zvyšuje totiž kulturu v oblasti koupelen o jedinečný akustický zážitek. Poprvé tak můžete vyzkoušet dokonalý zvukový systém, který posouvá čas strávený ve vaně do jiné dimenze. Sound Wave lze kombinovat se všemi vanami od KALDEWEI. Jednotlivé komponenty včetně Bluetooth jsou nainstalovány pod koupací vanou a proto nenarušují celkový vzhled a tvar vany ani koupelny. Prostřednictvím tohoto bezdrátového přijímače KALDEWEI si tak můžete užívat své nejoblíbenější tóny ve spojení s oázou pro vaše tělo.

Pokud budete vybírat vanu, doporučujeme volně stojící koupací vanu Emerso. Právě volně stojící vany jsou ztělesněním velkorysé koupelnové architektury. Emerso je vana v jednotném materiálu beze spár a s dokonale rovnými plochami, která je novým trendem v moderním, exkluzivním pojetí koupelen pro bytovou výstavbu vyššího standardu. Rovněž levé a pravé provedení i třístranné řešení panelu nabízí řadu variant a bude vyhovovat každému.

Vana Emerso představuje exkluzivní, volně stojící koupací vanu pro jednu osobu. Do sebe zatočený přechod mezi diagonální opěrkou zad a horizontální oblastí pro nohy propůjčuje vaně absolutně jedinečný charakter. Designový skvost je zušlechtěn exkluzivním Perl-Effektem, který usnadňuje údržbu. Díky němu je čištění a údržba výrobků Kaldewei velmi snadná. Jedno přejetí měkkým a vlhkým hadříkem postačí k tomu, aby se vana stále leskla jako nová. Smaltovaný je i do designu koupací vany integrovaný kryt odtoku a přepad (dostupný také s funkcí napouštění). Rozměry vany jsou 1800 x 800 x 425 mm.

A nyní to nejdůležitější. Je to jedinečný materiál s 30 letou zárukou. Tento ojedinělý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi.

Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a optimální tvarovatelností. Sklo je naproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Smaltovaná ocel KALDEWEI proto nabízí trvalou hodnotu, o čemž svědčí i mnohaletá záruka.

O tom, že Kaldewei myslí na vaše pohodlí a dokonalý zážitek z koupání, přesvědčí i doplňky. Mezi něž patří popsaný audiosystém Sound Wave nebo například vanový polštářek. Zastavte se u nás a dozvíte se více.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom