Duravit SensoWash® Slim

Pokud z WC chcete vytvořit plně funkční a nadstandardní bidet, mistrně vám pomůže Duravit SensoWash ® Slim. Získáte komfort a čistotu po každém použití toalety. Díky své konstrukci a kvalitě je použitelný ve veřejném sektoru, například v hotelech. SensoWash® Slim je sladěn s designem WC různých sérií Duravit.

SensoWash®Slim nabízí více než pouhou hygienu

Potřeba hygienické čistoty, komfort obsluhy a prostřednictvím dálkového ovládání, to je rychlé shrnutí moderního výrobku. Kdo SensoWash®Slim jednou vyzkouší, už nikdy se ho nebude chtít vzdát. Individuálně si nastavíte teplotu vody, pozici trysek, a množství vody. Program si nastavení zaznamená a lze ho následně vyvolat.

Proč je to tak skvělé?

Základem nového sedátka je sprška, která proudem vody zařídí dokonalou hygienu. Po použití toalety si zvolíte požadovaný čistící program, a to hýžďovou, lady nebo komfortní sprchu. Integrovaný průtokový ohřívač umožňuje individuální nastavení teploty.

Důmyslné čistění

Samotná sprchová vyměnitelná tryska má samočisticí účinky, a tím pádem se méně zanáší nečistotami a voním kamenem. V případě delší nečinnosti se sama vyprázdní, čistí se i před použitím. Opatřena je sklápěcí automatikou. Komfortní je i noční světlo. Víko a sedátko se zavírá pozvolna díky speciální sklápěcí mechanice.

Čistota půl zdraví

Jednoduchá je jak obsluha, tak údržba. Proto lze sedací část u SensoWash® Slim kompletně jednoduše vyjmout. Díky tomu lze sedátko i keramiku snadněji vyčistit. Sedací část má jednolitý povrch, který je odolný proti poškrábání. Má tedy nejlepší předpoklady pro trvalé udržení hygieny.

Stejně štíhlé, jako je WC sedátko SensoWash® Slim je i dálkové ovládání. S jeho pomocí lze intuitivně nastavit program a jednotlivé funkce.

SensoWash®Slim zvyšuje kvalitu života a přináší moderní životní styl, nový smysl pro design, komfort a především čistotu.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom