Falper s nádechem moderního životního stylu

Nejen nábytek, ale i umyvadla, vany a doplňky italského výrobce Falper nyní rozšiřují širokou nabídku společnosti Ptáček. Byly navrženy a vyrobeny s přesností a důrazem na detail.

Široká a moderní produkce, využívá nejmodernější technologie a přináší řešení těm, kterým „běžná konfekce“ nestačí. Přesto jejich výrobky dokáží oslovit širokou škálu uživatelů.

Jednotlivé série zároveň respektují dnešní svět a moderní životní styl. Všechny výrobky jsou ekologické, povrchové úpravy dřeva jsou co nejpřirozenější a veškerý výrobní odpad je ekologicky recyklován. To jsou hlavní pilíře rodiny designérů, tvůrců, architektů a řemeslníků, kteří do každé položky vpisují svou vlastní jedinečnou identitu a energii, která se promítá do všech rozměrů a tvarů. Mistrovsky proto odvádí svou práci, aby se jejich výrobky líbily a uživatelům se s nimi dobře žilo.

Cesta ke kvalitnímu nábytku je dlouhá

Všechno začíná v truhlárně, na které si firma velmi zakládá. Veškeré výrobky značky Falper jsou tvořeny ručně zkušenými truhláři, kteří pečlivě vytvářejí každý detail pomocí nejmodernějších systémů frézování, vrtání, hranování a dalších moderních technologických postupů. Následně přichází broušení a lakování, aby byl materiál dokonale připraven pro dokončovací práce. Všechny povrchy jsou opracovány tak dokonale, aby mohly být upraveny lesklým či matným lakem, barvami či lazurami. Krásnou kresbu dřeva nechává výrobce vyniknout olejem či přírodním voskem. Zákazníkům je k dispozici na 100 standardních povrchových úprav  ve všech barevných provedeních. Žádný zápach, žádné emise styrenu, vše je na vodní bázi a na dotek zcela přirozené. Lakování, stejně jako povrchové úpravy dřeva, se nanáší přímo několika vrstvami laku a v souladu s přesným a složitým technologickým postupem nanášení a sušení.

Umyvadla a vany

Vany a umyvadla se vyrábějí na více než 1 000 metrech čtverečních. Všechny prvky mají jedinečný a funkční design a drží si vysoké standardy kvality. Jsou netoxické, odolné vůči světlu a tepelným šokům. Což dělá tyto prvky výjimečné a jedinečné.

Zrcadla

Každé zrcadlo z dílny Falper je navrženo se speciální strukturou pro plochý a dokonalý odraz obrazu. Pracují se světlem typu LED nebo OLED, rámečky tvoří masivní dřevo, ocel či hliník. Zrcadla mají kvalitní lom osvětlení, který zajišťuje pohodlí při denním líčení.

Baterie

Pro armatury Falper je základem preciznost a moderní zpracování. Baterie jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli. Inovativní design, modularita komponentů, čisté a ikonické linie se promítají do všech sérií.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom