Individuální design koupelen díky barevné paletě GROHE

V našich koupelnách Premium si zákazníci mohou vybrat ze široké škály barev a povrchových úprav z nové kolekce společnosti GROHE a vytvořit tak prostor koupelny sobě na míru.

Série Grohe Colors se zaměřuje na nabídku široké palety barev a povrchových úprav produktů od společnosti Grohe, která je známá svými kvalitními a designově atraktivními koupelnovými a kuchyňskými armaturami. Tato série umožňuje zákazníkům vybrat si z různých barevných možností, které odpovídají jejich individuálnímu vkusu a stylu interiéru.

Grohe Colors nabízí širokou škálu barevných možností, jako jsou matné a lesklé varianty, od neutrálních odstínů po živé a výrazné barvy. Tímto způsobem můžete sladit armatury a doplňky podle svých preferencí a vytvořit tak jedinečný vzhled vaší koupelny či kuchyně.

Inovativní technologie úprav povrchu přináší nové možnosti. Jejich další výhodou je i dlouhá životnost. Nyní je možné díky barevným variantám koncept koupelny dokonale sladit.

Svět je rozmanitý a ta se odráží i v našich potřebách, zvláště, jde-li o náš domov. Zejména koupelna je velmi osobní prostor, kde si uděláme čas pro sebe a dopřejeme si oblíbené rituály. V tomto "prostoru pro sebe" chceme zrcadlit naši vlastní osobnost. Touha vyjádřit naši individualitu v našem domově je umocněna i sociálními médii. Denně se nám nabízí velké množství inspirace z oblasti interiérového designu. Dost často nás příspěvky nutí osvěžit barevné schéma i v našich vlastních koupelnách.

Nadčasovost a kvalita hrají hlavní roli při výběru barvy i u vodovodní baterie.

Je patrné, že spotřebitelé se čím dál častěji zaměřují na design, kam patří i povrchová úprava či barevné provedení. Hledají řešení koupelen, která zohledňují jak naše pohodlí a funkčnost, ale i řeší dost často ojedinělý design, který je odrazem dneška. S kolekcí GROHE Colors, stejně jako s nejnovějšími barvami Matte Black a Phantom Black, se dostává spotřebitelům dostatečný nástroj k probuzení vlastní kreativity. Zároveň si mohou být jisti, že si díky kvalitě povrchů svou koupelnu užijí velmi dlouho.

Vodovodní baterie jsou jedním z nejčastěji používaných výrobků v domácnosti. To je důvod, proč GROHE, přední světová značka kompletních koupelnových řešení a kuchyňského vybavení, věnuje mimořádnou pozornost trvanlivosti svých povrchů, aby se ujistila, že obstojí ve zkoušce času.

Pro dlouhodobě krásné produkty v barvách, jako například SuperSteel, Cool Sunrise, Warm Sunset a Hard Graphite, se společnost GROHE spoléhá na technologii, která pochází z leteckého průmyslu, a to Physical Vapour Deposition (PVD). Během prvního kroku - předúpravy, jsou komponenty pečlivě vyčištěny a tepelně ošetřeny v peci, kde část z nichprocházejí procesem odplyňování. Během druhého kroku se aplikuje PVD povlak. Tento proces probíhá v prostředí s vysokým vakuem a sám se skládá ze tří kroků: Nejprve se subjekt znovu vyčistí, poté se nanese základní nátěr a následně koncová barevná úprava.

PVD má za následek třikrát tvrdší povrchovou úpravu a je desetkrát odolnější proti poškrábání než pozinkované povrchy. Tento proces také umožňuje společnosti GROHE dodávat širší škálu barev.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom