Radiátory ZEHNDER YUCCA

Dvě desetiletí stále v oblibě zákazníků aneb jak vznikla tradice se jménem YUCCA.

Palma se stala inspirací pro ZEHNDER

Podobnost s rostlinou palmového typu není náhodná. Základem je „kmen“, tedy vertikální potrubí s připojením, které kříží horizontálně uchycené kulaté trubky.

Držák ručníků už potřebovat nebudete

ZEHNDER YUCCA má řadu barevných variant, několik povrchových úprav a velikostí. Ojedinělé, a proto velmi elegantní je chromové provedení. Chrom v koupelně působí přirozeným a čistým dojmem. Interiér, kde je méně světla, zaručeně prosvětlí. Lehký až filigránský design klade důraz na estetiku. Koupelnový radiátor YUCCA svým uspořádáním přímo vybízí k zavěšení ručníků a dalších svršků. Dostatečné vzdálenosti mezi jednotlivými trubkami skýtají možnost zavěšení i objemnějších textilií, jako jsou například osušky.

Jak vznikla tradice

Nadčasový design koupelnových radiátorů ZEHNDER YUCCA, které jsou na trhu déle než 20 let, je možné kombinovat s různými styly, například s dřevem, kamenem, klasickou dlažbou či mramorem a dalšími materiály. Výborně se také hodí do volných interiérů, kde se zároveň může stát výraznou dominantou daného prostoru. Dokonce model do prostoru může vytvořit interiérový předěl.

Originální vzhled i účel

Díky malé stavební hloubce se ZEHNDER YUCCA hodí i do úzkého prostoru. Má rovněž nesporné konstrukční výhody. Například bezpečné použití díky zaobleným hranám. Uživatelé ocení snadnou údržbu čisticím kartáčem Zehnder z ovčí vlny.

Vybere se každý

Pokud už v tuto chvíli víte, že by i vám se takový vzhled líbil a vaše koupelna by získala další účelný prvek, máte na výběr několik variant. V nabídce ZEHNDER je řada velikostí, odpovídající požadovanému výkonu. Ten ovlivňuje jedno nebo dvouřadé provedení. V případě teplovodního provozu uvítá uživatel možnost připojení vlevo, vpravo nebo shora. Také elektrický provoz skýtá řadu výhod. Může jí být například nastavení individuálního denního nebo týdenního programu, rychle dostupné teplo prostřednictvím předdefinovaného časovače. Nechybí ani pojistka proti přehřátí. Výhodou je rychlá instalace a možnost celoročního provozu. Dálkový ovládač s Bluetooth a aplikace pro Android nebo iOS, který lze dokoupit individuálně teplotní pohodu ještě umocní, protože umožňuje regulaci teploty na dálku se čtyřmi nastaveními.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom