Villeroy & Boch SPOTLIGHT

Představujeme sérii vhodnou pro velkorysý puristický styl v oblíbených odstínech bílé a šedé vhodný pro prostorné interiéry.

Villeroy & Boch SPOTLIGHT v záři reflektorů

Značka Villeroy & Boch je zárukou kvality prověřené staletími tradice německé řemeslné výroby. Série SPOTLIGHT je vhodná především do prostorově velkorysých interiérů, které oplývají vzdušností a dají vyniknout jemným detailům dlaždic a obkladům.

Puristický styl pro jednoduchou eleganci

Žádné zbytečné linky a obrazce. Byť jsou motivy a barvy na keramice ryze přírodní, jejich výsledný vzhled je přísně přímočarý. Dlažba Villeroy & Boch SPOTLIGHT kladou důraz na zajímavé kombinace a formáty. Podlahová krytina s formáty 80 x 80 cm a 40 x 80 cm umožňuje kombinovat lesklý a matný formát, výsledný efekt stojí za to! Barvené variace můžete kombinovat ze čtyř základních variant: bílá, šedá, greige a antracit.

V jednoduchosti je krása

Jednoduché čisté dekorace s jemnými přírodními stopami jsou součástí konceptu obkladů stěn, který mimo jiné obsahuje i velký formát o rozměru 40 x 120 cm. Ten je možné kombinovat s mozaikami o rozměru 30 x 60 nebo 60 x 60 cm a dekorativními dílci ve formátu 2,5 x 15 cm.

o nás

Není to JEN koupelna, je to umělecké dílo. Na chvíli se zastavte a zavřete oči. Představte si dokonalou koupelnu. Perfektní tvary, dokonalé linie, ušlechtilé materiály, výrobky předních světových značek, skvělé, funkční a architektonické řešení. Jak vám to zní?

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ.

Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení.

Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Umíme proměnit intimní prostor vaší koupelny v dokonalé umělecké dílo připravené jen pro vás, vaše blízké a váš odpočinek!

Exkluzivní showroom Ptáček Premium

Splnění snů vyžaduje prostor. A takový prostor jsme se pro vás rozhodli vybudovat. V Brně jsme postavili zcela nový showroom, ve kterém můžete uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro váš domov. Právě tady najdete to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point.

Navázali jsme přitom na tradici našeho luxusního studia v Praze Vysočanech, které jsme otevřeli již v roce 2009 a které v roce 2020 prošlo rozsáhlou designovou úpravou celého interiéru s řadou novinek pro vaší inspiraci. 

enjoy
your
premium
bathroom

služby

Dopřejte si perfektní servis. Jsme mistry v naslouchání. Víme, že aby se váš sen uskutečnil, chce to především dokonale porozumět vašim potřebám a přáním. Teprve pak přichází na řadu výběr těch správných produktů. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace. V naší nabídce najdete široký sortiment zboží od domácích i zahraničních dodavatelů. Víme, že hledáte to nejlepší, a to jsme také připraveni vám nabídnout. Díky osobnímu setkání získáme lepší představu, co máme udělat proto, abyste na konci měli koupelnu svých snů.

Dotkneme se vašich představ

Dokážeme vám pomoci nezávislou radou ohledně rekonstrukce či stavby vaší koupelny či wellness. Díky naší konzultaci budete mít podrobný přehled o finanční a časové náročnosti vašeho projektu, ale také o moderních materiálech a technologiích, které můžete pro koupelnu svých snů využít. Poradíme vám, na co si dát při výstavbě pozor a co všechno je k dostání na českém trhu. Získáte odborné odpovědi na všechny vaše otázky.

enjoy
your
premium
bathroom

video

Načerpejte inspiraci v jednom z našich showroomů.

enjoy
your
premium
bathroom

Sjednat schůzku


enjoy
your
premium
bathroom